Kalendarium

Wydarzenia roku szkolnego

Kalendarium
PLAN PRACY
Szkoły Podstawowej nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej
ROK SZKOLNY 2018/2019
I OKRES

>>>POBIERZ KALENDARIUM<<<
>>>DODATKOWE DNI WOLNE<<<

Lp. Nazwa zadania Termin wykonania Odpowiedzialni Uwagi
1.

Organizacja roku szkolnego 2018/19

27-31 sierpnia 2018 r.

Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły: s. Katarzyna Jakubiec i s. Aneta Szot, Nauczyciele 


2.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

03 września 2018 r.

10.00 - Eucharystia

Spotkanie z Wychowawcami klas w salach lekcyjnych.

Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły: s. Katarzyna Jakubiec i s. Aneta Szot, Wychowawcy klas
w Kościele Parafialnym p/w Podwyższenia Krzyża Św. na Kurdwanowie
3.

Spotkania organizacyjne z rodzicami wszystkich klas

11 września 2018 r. (wtorek):

17.30- klasy 1-3;

18.30 - klasy 4-6

12 września 2018 r. (środa):

18.00 - klasa 7 i 8 kl. 3 gimnazjalne

Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły: s. Katarzyna Jakubiec i s. Aneta Szot; Wychowawcy klas, Wszyscy Nauczyciele
(spotkania z Siostrą Dyrektor w sali teatralnej przed spotkaniami z wychowawcami klas)
4.

Spotkanie formacyjno - integracyjne dla klas pierwszych szkoły podstawowej

08 września 2018 r.

Dyrektor szkoły, Wychowawcy klas
Szkoła
5.

VII Tydzień Wychowania -
 "W POSZUKIWANIU DROGI"

09-15 września 2018 r.

Monika Książkiewicz, Barbara Biernat Wychowawcy klas


6.

XXVI PIELGRZYMKA RODZIN DIECEZJI KRAKOWSKIEJ

16 września 2018 r. 

Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły: s. Katarzyna Jakubiec i s. Aneta Szot
Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej
7. Europejski Dzień Języków Obcych26 września 2018 r.
Nauczyciele języków obcych

8.

"DO HYMNU"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
27-28 września 2018 r.

Joanna Dywan,

Wszyscy Nauczyciele
9. Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

02 października 2018 r.
 godz. 18.00
s. Judyta Kramarz Wychowawcy klas trzecich

Klasztor Sióstr Nazaretanek

10. Modlitwa różańcowa

Październik 2018 r.s. Judyta Kramarz,
s. Bogusława Grudzień

11. Dzień Edukacji Narodowej15 października 2018 r.SP - kl.1-3 -  K. Sikorska-Więckowska
kl. 4-8 i 3 gimnazjalne - J. Grygorowicz, A. Dudek

12. Szkolna Msza Święta

14 października 2018 r. godz.15.00 Wspólnota szkolna Liturgia: s. Bogusława Grudzień Czytania, psalm, modlitwa wiernych - kl. 3A gimnazjumSanktuarium Świętego Jana Pawła II
13. Dzień Papieski - św. Jana Pawła II16 października 2018 r.

s. Agata Bielak


14. Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych

24 października 2018 r. (czwarta środa października)Piotr Figura, Wychowawcy klas
15. Konsultacje dla Rodziców30 października 2018 r. godz.18.00-19.30Wszyscy Nauczyciele

16. Zbiórka makulatury
15-19 października 2018 r.SKO s. Faustyna Lachowicz

17. Uroczystość Wszystkich Świętych
01 listopada 2018 r.Wychowawcy klas
18.

Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

06 listopada 2018 r., godz. 18.00s. Judyta Kramarz Wychowawcy klas trzecichKlasztor Sióstr Nazaretanek
19. Święto Niepodległości
11 listopada 2018 r.Agnieszka Poraszka - Światak, Paweł Łuszczek, Joanna Dywan
20. Szkolna Msza Święta

11 listopada 2018 r. godz. 15.00 

Wspólnota szkolna

Liturgia:
s. Bogusława Grudzień Czytania, psalm, modlitwa wiernych - kl. 3B gim.
Sanktuarium Świętego Jana Pawła II
21. Święto Patronalne Szkoły
27 listopada 2018 r.Urszula Pytlowana, Urszula Kozińska


22. Ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej

27 listopada 2018 r. godz.18.00Wychowawcy klas pierwszych 
23. Adwent
listopad - grudzień 2018 r.s. Judyta Kramarz,
s. Bogusława Grudzień
24. Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej01 lub 15 grudnia 2018 r.s. Judyta Kramarz Wychowawcy klas trzecichPielgrzymka do Częstochowy
25.

Święty Mikołaj w szkole

06 grudnia 2018 r.
Wychowawcy klas
26.

Szkolna Msza Święta

09 grudnia 2018 r. godz.15.00 Wspólnota szkolna Liturgia: s. Bogusława Grudzień
Czytania, psalm, modlitwa wiernych - kl. 7a
Sanktuarium Świętego Jana Pawła II
27.

Zebrania dla rodziców/konsultacje (informacja o przewidywanych ocenach niedostatecznych)

04 grudnia 2018 r. (wtorek):

18.00 - kl. 1 - 3
19.00 - kl. 4 - 6

05 grudnia 2018 r. (środa):

18.00 - kl.7, 8 i 3 gimnazjalne
Wszyscy Nauczyciele Wpis do dzienników elektronicznych
28. Wigilia dla Personelu
20 grudnia 2018 r.Joanna Przybyłowska, Marta Gaś, Monika Książkiewicz, Agata Kasprowicz-Kubala, Piotr Figura Andrzej Strzępka
29. Wigilie klasowe21 grudnia 2018 r.Wychowawcy klas:
kl. 3a - s. Aneta Szot

kl. 5b - Karina Skalska-Kwak

kl. 8b - s. Judyta Kramarz
Jasełka dla klas  1-3

Jasełka dla klas  4-6

Jasełka dla klas 7, 8 i 3 gimnazjum
30. Zimowa przerwa świąteczna

23 grudnia 2018 r. -

1 stycznia 2019 r.

31.

Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej
02 stycznia 2019 r.
godz. 18.00 
s. Judyta Kramarz Wychowawcy klas trzecich Klasztor Sióstr Nazaretanek
32.

Spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka

styczeń 2019 r.Wychowawcy klas
33.

Informacja o proponowanych ocenach śródrocznych

04 stycznia 2019 r.NauczycieleWpis do dzienników elektronicznych
34.

Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2019 r.s. Aneta Szot, s. Judyta Kramarz, Wychowawcy klas, Nauczyciele, Rodzice
35.

Klasyfikacja śródroczna

10 stycznia 2019 r.Nauczyciele
36.

Rozpoczęcie II okresu

11 stycznia 2019 r.
37.

Ferie zimowe

14-27 stycznia 2019 r.
38.

Próbny egzamin klas ósmych

28-30 stycznia 2019 r.Dyrektor szkoły, Zespoły przedmiotowe
39.

Próbny egzamin klas trzecich gimnazjum

30 stycznia - 01 lutego 2019 r.Dyrektor szkoły, Zespoły przedmiotowe
40.

Wywiadówki

29 stycznia 2019 r. (wtorek):

18.00 - kl. 1 - 3
19.00 - kl. 4 - 6

30 stycznia 2019 r. (środa):

18.00 - kl. 7, 8 i 3 gimnazjalne
Nauczyciele
41.

Rodzinny Konkurs Kolęd i Pastorałek

30 stycznia 2019 r.Joanna Dywan, Katarzyna Sikorska-Więckowska, Joanna Przybyłowska,
s. Aneta Szot

Kalendarium do pobrania w PDF

Zobacz

Dodatkowe dni wolne

Zobacz

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik