Relacja z Dnia Ziemi 2024
2024-04-29

Relacja z Dnia Ziemi 2024

W dniu 23.04 świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Cała szkoła zazieleniła się, ponieważ ogromna większość uczniów odpowiedziała na apel Samorządu Szkolnego i ubrała się na zielono.

Wielu uczniów naszej szkoły przygotowało piękne plakaty ekologiczne pod hasłem: “Okaż kulturę - chroń naturę”

Przedstawiciele klas 4-8 brali udział w quizie na temat krakowskiego ZOO. Pierwsze miejsce zajęła klasa 8b i wygrała wycieczkę do ZOO.

Wielu uczniów wzięło też udział w zabawie “Tropienie zwierząt”. Mieli za zadanie poszukać w całej szkole zdjęć zwierząt, które zamieszkują krakowskie ZOO. Zadaniem dzieci było rozpoznanie zwierząt umieszczonych na zdjęciach.

Uczniowie przygotowali też rękodzieła, które sprzedawaliśmy na kiermaszu, aby uzbierać pieniądze na sponsoring zwierzęcia z krakowskiego ZOO. Zebraliśmy 133,50 zł

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach, przygotowali plakaty i pomagali przy kiermaszu.

Anna Trzyna