Koła
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2023/2024
okres I
Nasza Szkoła oferuje szeroki zakres kół naukowych i zajęć pozalekcyjnych. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem kół.
Nazwa koła | Prowadzący | Klasy | Termin | Sala |
---|---|---|---|---|
Biblijne | s. Amabilis Wnuk | 6-7 | poniedziak 07:25-08:10 |
2 |
Doświadczeń | s. Weronika Jurczak | 2 | poniedziak 14:15-15:00 |
26 |
Biologiczne | Anna Trzyna | 5-8 | piątek 15:05-15:50 |
9 |
Chemiczne | Iabela Potępa | 7-8 | poniedziak 07:25-08:10 |
10 |
Fizyczne | Małgorzata Starzyk | 8 | czwartek 15:05-15:50 |
10 |
Geograficzne | Marta Gaś | 5-8 | wtorek 15:05-15:50 |
9 |
Gimnastyka korekcyjna | Jarosław Małysiak | 1 | wtorek 14:00-14:45 |
harcówka |
2 | wtorek 14:50-15:35 |
|||
3 | wtorek 15:40-16:25 |
|||
Historyczne | Agnieszka Poraszka-Światak | 5-8 | środa 15:05-15:50 |
7 |
Paweł Łuszczek | 7-8 | środa 14:45-15:30 |
8 | |
Informatyczne | ||||
Agnieszka Dudek | 4 | piątek 13:15-14:00 |
4 | |
Małgorzata Handzel | 6a | wtorek 14:15-15:00 |
3 | |
J. angielsiego | Wiktoria Smaluch | 2 | czwartek 13:00-13.45 |
26 |
Agata Kasprowicz-Kubala | 5-6 | czwartek 07:25-08.10 |
8 | |
J. francuskiego | Elżbieta Sroka | 4 | wtorek 14:15-15.00 |
11 |
5 | piątek 13:15-14.00 |
11 | ||
J. niemieckiego | Artur Czyżowski | 4 | piątek 13:15-14.00 |
5 |
Joanna Przybyłowska | 7-8 | czwartek 07:25-08:10 |
5 | |
Kulturoznawcze | Magdalena Przewłocka | 4-8 | po ustaleniu | wyjścia |
Krawieckie | Anna Zięba | 3 | poniedziak 14:10-15:50 |
35 |
Na ostro | s. Weronika Jurczak | 2 | wtorek 13:15-14:00 |
26 |
Makrama | Aleksandra Baster | 4-5 | czwartek 14:15-15:00 |
6 |
Matematyczne | Barbara Pierzchałą | 5 | wtorek 14:15-15:00 |
21 |
5 | środa 14:15-15.00 |
22 | ||
Mariola Jurkowska | 4-7 | czwartek 07:25-08:10 |
2 | |
piątek 07:25-08:10 |
||||
Piłka nożna | Krzysztof Iwaszczyszyn | 2 | poniedziałek 15:05-15:50 |
sala gimnastyczna |
3 |
piątek |
|||
Plastyczne | Magdalena Chanek | 1b | czwartek 08:15-09:00 |
25 |
piątek 08:15-09:00 |
||||
Iwona Zaborowska-Śmiałek | 4-7 | poniedziak 14:15-15:00 |
21 | |
Poetyckie | Weronika Liszka | 5, 6b | poniedziak 14:15-15:00 |
12 |
Schola | Katarzyna Sikorska-Więckowska | 1-5 | środa 14:15-15:00 |
12 |
Squlankowo | s. Wiktoria | 2-3 | wtorek 13:15-14:00 |
34 |
Szachy | Bartłomiej Wiejaczka | 1a | poniedziak 13:00-13:45 |
27 |
1b |
piątek |
|||
2 |
poniedziak |
|||
3 |
piątek |
|||
4-8 |
piątek |
|||
Teatralne | Urszula Pytlowana | 7-8 | piątek 14:15-15:00 |
sala teatralna |
Tenis ziemny | Jacek Filip | 1-2 | czwartek 16:00-16:45 |
sala gimnastyczna |
3-5 | czwartek 17.00-17.45 |
|||
6-7 | czwartek 18.00-18.45 |
|||
2 | piątek 15.15-16.00 |
|||
3-4 | piątek 16.00-16.45 |
|||
5-6 | piątek 17.00-17.45 |
|||
7-8 | piątek 18.00-18.45 |