Wizyty
Dzisiaj: 22Wszystkie: 10626

Bliscy Czytają Dzieciom

Pani Monika Szul

Bardzo dziękuję mamusi Kacpra - Pani Monice Szul - za dwukrotną wizytę w naszej klasie i pomysłowe zaprezentowanie nam wierszy Jana Brzechwy oraz "Orzeszka" Igora Sikiryckiego. Równocześnie zachęcam do zaglądnięcia razem z dziećmi na następujące blogi: mojeksiazeczki.blox.pl oraz wilddzik.blogspot.com Znalazłam tam "Orzeszka", który był nam odczytany w klasie oraz różne pozycje dla dzieci z dawnych lat.

Pozdrawiam,

wych. Katarzyna Więckowska

Dziękujemy tatusiowi Julki Pollok za rozpoczęcie czytania bajki ks.Malińskiego pt. "A może to było tak..." oraz ślicznej bajki o księżycu.

Pozdrawiam,

wych. Katarzyna Więckowska

Tata Ani Sadowskiej czytał nam fragmenty  "Małego Księcia", mama Zuzi Niedzieli czytała "Bajkę o czwartym królu" ks. Malińskiego, tatuś Marysi Ziarkowskiej czytał nam legendy ze zbioru "Klechdy domowe" oraz ślicznie ilustrowaną bajkę rosyjską.

Wszystkim bardzo dziękujemy.