2017-06-22

THE BIG CHALLENGE 2017

big challenge

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się edycja ogólnoeuropejskiego konkursu języka angielskiego The Big Challenge, w którym uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki.

Magdalena Domańska Przeczytaj całość
2017-05-11

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

nuty

Dnia 25 kwietnia 2017 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej, który -już po raz piąty- był zorganizowany przez szkołę Sióstr Augustianek, a patronował mu biskup Grzegorz Ryś. Tegoroczny temat był związany z osobami świętych oraz błogosławionych.

Katarzyna Więckowska Przeczytaj całość
2017-05-11

XIII turniej szachowy im. Bogdana Śliwy

szachy 2017

Wielki sukces odniósł Franciszek Kozłowski na XIII turnieju poświęconym pamięci arcymistrza Bogdana Śliwy. Franek zgromadził 5,5 pkt w 7 partiach i zwyciężył w grupie "C" !!!
>>wyniki<<
Dzielnie walczył w grupie "D" Xawery Dyląg, zgromadził 4 punkty w 7 partiach.
>>wyniki<<

Bartłomiej Wiejaczka
2017-04-10

XIV Krakowski Konkurs Recytatorski

recytacja

Miło mi poinformować, iż wyróżnienie w Krakowskim Konkursie Recytatorskim uzyskała Julia Gąsiorowska z klasy V „a”.
Serdecznie gratuluję sukcesu.

Dorota Kaczmarczyk
2017-03-15

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 2016/2017

angielski mini

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
Zuzanna Niedziela kl. 6b, Nicole Jączek kl. 5a, Maria Ziarkowska kl. 6b, Piotr Sałakowski kl. 6b, Zuzanna Załazińska kl. 5a, Wiktoria Sadowska kl. 6b, Magdalena Wronka kl. 6.
W etapie wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego będzie nas reprezentowała Nicole Jączek z klasy 5a.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Domańska
2017-03-15

Turniej szachowy XIV Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów

szachy

11 marca czwórka uczniów naszej szkoły wybrała się na turniej szachowy XIV Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów. W zawodach łącznie startowało ponad 300 zawodników. Był to absolutny debiut naszych szachistów w rozgrywkach tej rangi.

Bartłomiej Wiejaczka Przeczytaj całość
2017-03-03

Finał Małopolskiego Konkursu Humanistycznego 2017

W etapie wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Humanistycznego będzie nas reprezentowała Konstancja Kozińska z klasy VI a.
Serdecznie gratulujemy i życzymy połamania pióra!

Dorota Kaczmarczyk
2017-01-07

Drugi etap Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego 2016

język polski

Do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego zakwalifikowały się uczennice klas szóstych: Agnieszka Dudek, Konstancja Kozińska i Zuzanna Niedziela.
Serdecznie gratulujemy i życzymy połamania piór!

Polonistki
2017-01-02

DEUTSCHFREUND 2016

jersz 2016 mini

16 listopada 2016 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND 2016 i nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre rezultaty!!!

Justyna Kisielewska Przeczytaj całość
2016-12-08

Drugi etap konkursu biblijnego 2016

Konkurs biblijny mini

Z radością informuję, że dwoje uczniów z naszej Szkoły, przeszło do drugiego etapu Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego:
„Z Dobrą Nowiną przez życie”!
Są to: Bartłomiej Barański z kl. VIB i Maria Ziarkowska z kl. VIB.
Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszym studiowaniu ksiąg Pisma Świętego!

s. Judyta
2016-11-18

Konkurs "Święty Jan Paweł II- Nasz Papież"

Jan Paweł 2

W dniu 20 X 2016 roku wychowankowie świetlicy reprezentowali naszą szkołę w XII edycji konkursu wiedzy: „Święty Jan Paweł II- Nasz Papież", organizowanym przez Dom Kultury Podgórze. Dzieci wykazały się bardzo wysokim poziomem wiedzy, zdobywając następujące miejsca:

S. Ewa Adamczyk, Anna Truty Przeczytaj całość
2016-09-26

Kuratoryjny Konkurs Biblijny 2016

konkurs biblijny

"Nieznajomość Pisma Świętego
jest nieznajomością Chrystusa"
św. Hieronim

Zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału
w Kuratoryjnym Konkursie Biblijnym
"Z dobrą Nowiną przez życie".
W tym roku będziemy czytać Ewangelię według św. Marka
Etap szkolny konkursu odbędzie się 14 listopada 2016
.
Uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w tym konkursie,
prosimy o zgłoszenie się do swoich katechetów!

s. Judyta