Konkursy szkolne

2018-02-05

DBI 2018

W tym roku nasza szkoła włączy swoja inicjatywę w obchody DBI, który ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online.

Agnieszka Dudek, Małgorzata Handzel, Monika Książkiewicz Przeczytaj całość
2018-01-31

ZAWODY SPORTOWE I OKRES ROKU SZKOLNEGO 2017/18

sport 2018

PODSUMOWANIE

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn
2018-01-24

Konkurs Kolęd 2018 - wyniki

Koncert kolęd 2018 mini

Dnia 18 stycznia 2018 r., w naszej szkole, odbył się konkurs kolęd klas IV - VII oraz gimnazjum.
Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych uczniów, a także do wzięcia udziału w Koncercie Kolęd, podczas którego wystąpią nagrodzeni uczniowie.

Joanna Dywan, Joanna Przybyłowska, Elżbieta Sroka Przeczytaj całość
2018-01-09

SZKOLNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH 2018

konkurs pastorałek 2018

informacje

Katarzyna Sikorska-Więckowska
2017-12-07

SKO listopad miesiąc oszczędzania - podsumowanie

SKO - mini news puchar

ZOBACZ

2017-11-24

Konkurs SKO 4 na 4

SKO mini 4x4

REGULAMIN KONKURSU:

2017-11-23

PODSUMOWANIE KONKURSU O PATRONCE SZKOŁY BŁ. FRANCISZCE SIEDLISKIEJ - MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

Franciszka Siedliska - grafika do konk. 2017

"... dopiero zaczęliśmy przygodę ze Szkołą Nazaretanek, powiem szczerze nic nie wiedzieliśmy o Patronce Szkoły. Te 2 tygodnie z bł. Franciszką były naprawdę pasjonujące. Niesamowita Kobieta, a jeszcze bardziej Bóg, który Ją wybrał."
Joanna Stawowska

s. Inez Przeczytaj całość
2017-11-16

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY

Franciszka Siedliska - grafika do konk. 2017

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY BŁ. FRANCISZCE SIEDLISKIEJ – MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

s.Inez, s. Agata Przeczytaj całość
2017-11-13

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową 2017

ozdoby

REGULAMIN KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ
ZOBACZ

Joanna Dywan, Agnieszka Dudek
2017-11-10

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH - podsumowanie

Laurki dla biblioteki 2017

Wraz z nadejściem listopada zakończył się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Nie zabrakło w tym czasie rozmaitych inicjatyw, począwszy od przygotowanych przez pana bibliotekarza prezentacji dla wszystkich klas, poprzez czytanie maluchom, czy spotkanie z przedstawicielem organizacji „Kościół w potrzebie”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również Dyktando Niepodległościowe, w którym uczniowie mogli się sprawdzić, łącząc zainteresowania historyczne z umiejętnościami polonistycznymi. Niezwykłych wrażeń dostarczył konkurs „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę…”- przygotowanie ciekawej okładki było nie lada wyzwaniem, wymagało nie tylko pomysłowości, ale i sprawności fizycznej :)
Już za nami wszystkie konkursy – uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także do odwiedzenia galerii, w której najciekawsze i najpiękniejsze prace zostały zaprezentowane.

Nauczyciele zespołu humanistycznego Przeczytaj całość
2017-11-06

ZAWODY SZKOLNE - LISTOPAD 2017

Badminton, pływanie mini

Zapraszamy chętnych z klas 4-6 do włączenia się do rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności.
PIŁKARZYKI rozgrywki od 6.11.2017 informacja na tablicy ogłoszeń przy sali gimnastycznej
BADMINTON zapisy u nauczycieli WF, termin: PIĄTEK 10.11.2017 PŁYWANIE zapisy u nauczycieli WF, termin: ŚRODA 15.11.2017 BASEN KURDWANÓW 7.00-9.00
Najlepsi będą reprezentować szkołę w zawodach międzyszkolnych (badminton, pływanie).

Krzysztof Iwaszczyszyn | Jarosław Małysiak
2017-10-27