2017-11-10

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH - podsumowanie

Laurki dla biblioteki 2017

Wraz z nadejściem listopada zakończył się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Nie zabrakło w tym czasie rozmaitych inicjatyw, począwszy od przygotowanych przez pana bibliotekarza prezentacji dla wszystkich klas, poprzez czytanie maluchom, czy spotkanie z przedstawicielem organizacji „Kościół w potrzebie”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również Dyktando Niepodległościowe, w którym uczniowie mogli się sprawdzić, łącząc zainteresowania historyczne z umiejętnościami polonistycznymi. Niezwykłych wrażeń dostarczył konkurs „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę…”- przygotowanie ciekawej okładki było nie lada wyzwaniem, wymagało nie tylko pomysłowości, ale i sprawności fizycznej :)
Już za nami wszystkie konkursy – uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także do odwiedzenia galerii, w której najciekawsze i najpiękniejsze prace zostały zaprezentowane.

Nauczyciele zespołu humanistycznego Przeczytaj całość
2017-11-09

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Dzieci w Szachach 2017

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów.

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2017-11-07

EuroWeek – Szkoła Liderów 2017

euro week -szkoła liderów 2017

W dniach 2-6 listopada 2017 r. 15-osobowa grupa uczniów naszej szkoły z klas IV-VI wyruszyła naprzeciw nowym przygodom w ramach projektu edukacyjnego EuroWeek.

Małgorzata Olchawa Przeczytaj całość

Podsumowanie Krakowskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017

2 listopada odbyła się uroczysta gala podsumowująca współzawodnictwo w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2107. W gali uczestniczyły reprezentacje szkół, nauczyciele, dyrektorzy i przedstawiciele Miasta oraz honorowi goście.

Nauczyciele WF Przeczytaj całość

ZAWODY SZKOLNE - LISTOPAD 2017

Badminton, pływanie mini

Zapraszamy chętnych z klas 4-6 do włączenia się do rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności.
PIŁKARZYKI rozgrywki od 6.11.2017 informacja na tablicy ogłoszeń przy sali gimnastycznej
BADMINTON zapisy u nauczycieli WF, termin: PIĄTEK 10.11.2017 PŁYWANIE zapisy u nauczycieli WF, termin: ŚRODA 15.11.2017 BASEN KURDWANÓW 7.00-9.00
Najlepsi będą reprezentować szkołę w zawodach międzyszkolnych (badminton, pływanie).

Krzysztof Iwaszczyszyn | Jarosław Małysiak

Dzień Nauczyciela 2017

Na niebie jasne świeci słońce, na dworze jesień w krasie swej. Październik złotem dziś powitał Nauczyciela Dzień. Kochani, drodzy Nauczyciele, bardzo prosimy byście dziś o wszystkich troskach i kłopotach zapomnieli choć na kilka chwil”.

s. Aneta Przeczytaj całość

Bal Wszystkich Świętych 2017

Bal Wszystkich Świętych - 2017

W dniu 31 października świetlice klas I- III zorganizowały Bal Wszystkich Świętych . Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli „przyszłym świętym” ubrać się w stroje świętych z historii. Jak widać na załączonych zdjęciach impreza łącząca mieszkańców Nieba i Ziemi była niemałą radością dla nas, którzy dopiero dążymy do świętości. Mamy nadzieję, że również za rok uda nam się taki bal zorganizować a jej uczestników będzie jeszcze więcej!
/Zapraszamy do galerii/

S. Ewa Adamczyk, Magdalena Baj, Katarzyna Nowosad, Anna Truty
2017-10-27

Listopad - miesiąc oszczędzania

SKO - mini news puchar

Zapraszamy do konkursu

2017-10-26

„Suknia dla Maryi - votum mojej rodziny” - podsumowanie

Maryja

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie

s. Judyta Przeczytaj całość
2017-10-26

Wycieczka w Beskid Makowski - kl.3a

Wycieczka w Beskid Makowski 3a - 2017

W czwartek 12 października nasza klasa IIIa pojechała na wycieczkę w Beskid Makowski. Naszym celem było zdobycie góry Lubomir, gdzie znajduje się obserwatorium astronomiczne. Po drodze, w lesie, widzieliśmy różne zwierzęta i rośliny. Znaleźliśmy też grzyby, które z ochotą zbieraliśmy. W czasie pobytu w obserwatorium oglądaliśmy przez specjalny teleskop słońce oraz weszliśmy na kopułę z której prowadzona jest obserwacja nieba. Następnie czarnym szlakiem przeszliśmy do schroniska na Kudłaczach. W schronisku czekała na nas gorąca zupa i kiełbaski z grilla. Po obiedzie był „czas wolny” przeznaczony na zabawę. Do Krakowa wróciliśmy pod wieczór.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej wycieczki.

Klasa III a
2017-10-20

ZACZAROWANY POCZĄTEK ROKU NA ZACZAROWANYM WZGÓRZU

Zaczarowane Wzgórze 10.2017 - kl.2

WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO CZASŁAWIA

s. Aneta Przeczytaj całość
2017-10-19

Zbiórka makulatury jesień 2017 - wyniki

makulatura mini 2016

I tak oto mamy zwycięzców konkursu Zbiórka Makulatury.
Ogromna radość jest w nas, ze mamy postawę EKO, że dbamy o środowisko, o naszą planetę :)
WYNIKI
DZIĘKUJEMY !!!