Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2019-11-06

Krakowski Bieg Niepodległości

Krakowski Bieg Niepodległości

Nauczyciele, Rodzice, Absolwenci  i Przyjaciele szkoły stworzyli drużynę  Nazaret, która wystartuje w Krakowskim Biegu Niepodległości, aby w ten sposób uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę wolności.

Bieg odbędzie się  11 listopada o godz. 14.00 

START - Al. Focha (deptak) - Most na Rudawie - ul. Malczewskiego - ul. Zaścianek - ul. Malczewskiego - Most Zwierzyniecki  - ul Zielińskiego -  Bulwary Wiślane Południowe - Most Retmański - ul. Rollego - Bulwar Podolski - kładka o. Bernatka - w lewo na Bulwar Kurlandzki - Bulwar Czerwieński - Bulwar Rodła- ul. Flisacka -- ul. Kościuszki -  ul. Królowej Jadwigi - ul. Gryfity - ul. Emaus - Al. Focha - Al. Focha (deptak) - META.

Zapraszamy do kibicowania na trasie biegu.

s. Justyna

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik