Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2016-12-21

NASZYM KOCHANYM NAUCZYCIELOM

Boże Narodzenie 2016

ZOBACZ

Samorząd Uczniowski
2016-12-18

SZKOŁA Z MISJĄ 2016

szkoła z misją

Już od kilku lat nasza szkoła wspiera misjonarzy i ich działalność wśród najbardziej potrzebujących w różnych częściach świata. W Kamerunie, dwoje dzieci: Mistelle i Minkonde zostało przez nas objętych "adopcją serca". Przekazując firmie recyklingowej elektrośmieci, wspieramy misjonarzy na Filipinach. Nasza szkoła za tą działalność otrzymała tytuł: "SZKOŁA Z MISJĄ".
Zapraszam na nasz profil akcji aby dowiedzieć się więcej na ten temat i zachęcam do wytrwałego zbierania: BATERII, PŁYT CD i DVD. Można też przynosić stare telefony komórkowe - na wszystkie te przedmioty są specjalne pojemniki na holu szkoły.

s. Judyta
2016-12-15

Mikołaj w naszej szkole

mikolaj2016

6 grudnia szkoła dzięki inicjatywie samorządu wyglądała trochę inaczej. Dominował kolor czerwony, czapki mikołajkowe, rogi reniferów. Ci co czekali, że tradycyjnie przyjedzie święty Mikołaj z prezentami też się nie zawiedli. Wyprzedził nawet dzieci przychodzące wczesnym rankiem do szkoły. Czekał już na nie z cukierkami na holu szkoły. Odwiedzał klasy, i to nie tylko te najmłodsze. Święty Mikołaj wie, że każdy człowiek, czy to duży czy mały w tym dniu chce być obdarowany prezentem. Swoim strojem przypominał, że jest świętym biskupem, a nie krasnalem. Zachęcał, aby przez dobroć stać się Jego pomocnikiem i to nie tylko w dniu 6 grudnia.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego dnia w naszej galerii.

s. Justyna
2016-12-14

„Polska Rodzina Rodzinie” 2016

Rodzina rodzinie mini

Nasza szkoła bierze udział w akcji Caritas „Polska Rodzina Rodzinie”, która ma celu pomoc rodzinom poszkodowanym w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. Oprócz wsparcia materialnego podejmowane są inicjatywy mające na celu wsparcia dobrym słowem i życzliwością.
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, które w naszej tradycji mają tak silny wymiar rodzinny, nasi niezawodni gimnazjaliści pod kierunkiem p. Kariny Skalskiej- Kwak wzięli w małej akcji świątecznej, mającej na celu przekazanie takiego wsparcia rodzinom, które wspólnie wspieramy w Syrii i Libanie. Akcja polegała na nakręceniu krótkiego filmu z życzeniami, który zostanie przesłany do Syrii.
Zapraszamy do obejrzenia

s. Katarzyna-dyrektor Przeczytaj całość
2016-12-13

Przedstawienie teatralne dla dzieci Przedszkola Sióstr Nazaretanek

Gragamel i Hogata 2016

W listopadzie bieżącego roku zespół teatralny z klasy 2 A odwiedził Przedszkole Sióstr Nazaretanek. Odbyła się tam długo wyczekiwana premiera sztuki „Gragamel i Hogata” nawiązującej do kultowej już bajki „Smerfy”. Przedstawienie zostało oceniane przez małych krytyków bardzo wysoko i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Po spektaklu przyszedł czas na lekturę- gimnazjaliści stanęli przed nie lada wyzwanie, a mianowicie przeczytaniem kilku opowiadań o przygodach najsłynniejszego polskiego psa- Reksia. Po czytaniu przyszedł czas na relaks- zabawa z maluchami. Radości przy wspólnym układaniu puzzli z księżniczkami, tworzeniu ogromnych wieży z klocków, czy strojeniu lalek na bal, nie było końca. Niestety wszystko, co dobre ma swój koniec- podwieczorek pięciolatków zakończył wizytę gimnazjalistów. Ale obiecali duzi małym, że jeszcze wrócą do przedszkola. Ciekawe kto bawił się lepiej w trakcie tego spotkania?
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Urszula Kozińska
2016-12-12

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera 2016

Paczka dla bohatera 2016 mini

INFORMACJE

Karina Skalska-Kwak
2016-12-11

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego 2016

angielski

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby:
Bołd Szymon 2b
Chomej Justyna 3a
Dutka Kinga 3a
Gębala Paweł 3a
Janeczek Zuzanna 3b
Marzec Jakub 2a
Musiał Karol 3b
Pajda Michał 2a
Pasieka Aleksandra 2a
Stolarz Kacper 3a
Sumera Julia 3a
Szydłowski Mikołaj 3a
Ślęzok Zuzanna 3a
Zając Agnieszka 2a
Serdeczne gratulacje i życzenia dalszego powodzenia!

Agata Kasprowicz-Kubala, Paulina Ziółko
2016-12-09

Małopolski Konkurs Informatyczny 2016

informatyka mini

Uczestnicy drugiego etapu konkursu: "Od algorytmu do programu"
Pajda Michał, Musiał Karol, Grudziński Tomasz, Wojnowski Kacper, Rawicz Maciej, Wrona Krzysztof, Gębala Paweł, Pęczek Krzysztof, Kowalik Antoni, Baniowski Krzysztof, Godula Jakub, Niezgoda Tomasz, Szydłowski Wiktor, Satora Wiktor,

GRATULACJE

Marcin Proszkiewicz
2016-12-08

SZKOLNA MSZA ŚWIĘTA - GRUDZIEŃ 2016

Msza

Serdecznie zapraszamy na Szkolną Mszę Świętą
11 grudnia 2016
godz. 15.oo - Centrum Jana Pawła II

s. Faustyna
2016-12-08

SZKOLNY KONKURS KOLĘD, PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH...

pastorałki 2016 mini

Zapraszamy wszystkich miłośników śpiewania do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK, PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH POLSKICH I OBCOJĘZYCZNYCH
>>REGULAMIN<<

Joanna Dywan
2016-12-08

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego 2016

niemiecki rejon 2016

W etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego reprezentować nas będą Joanna Łopata i Mikołaj Szydłowski z klasy 3A.
Serdecznie gratuluję i życzę jak najlepszego wyniku!

Joanna Przybyłowska
2016-12-07

ZESPÓŁ WOKALNY GIMNAZJUM 2016

Zespół wokalny gimnazjum 3 miejsce 2016

Sukces naszych Gimnazjalistów....
>>DYPLOM<<

Joanna Dywan

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik