2016-11-27

I TY ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM!!!

dzidziuś z misiem

Klasa 1B gimnazjum organizuje zbiórkę na rzecz Dzieci z Domu Samotnej Matki przy ul. Przybyszewskiego 39 w Krakowie.
>>>SZCZEGÓŁY<<<

Elżbieta Sroka
2016-11-24

Drugi etap Małopolskiego Konkursu Chemicznego 2016

chemia mini 2016

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego
zakwalifikowali się uczniowie:
Stanisław Hajduk klasa 2b
Jakub Kalina klasa 2b
Michał Pajda klasa2a
Mikołaj Ryk klasa 2a
Jakub Firlej klasa 3a
Karol Musiał klasa 3b
Mikołaj Szydłowski klasa 3a
Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów!

Aleksandra Komorek
2016-11-16

Małopolski Konkurs z Fizyki 2016

fizyka mini

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki zostało zakwalifikowanych 97 uczniów z całego województwa małopolskiego. Wśród nich są czterej uczniowie z naszej szkoły:
Stanisław Hajduk z klasy 2b
Radosław Myśliwiec z klasy 3a
Szymon Grzybacz z klasy 3a
Mikołaj Szydłowski z klasy 3a.
Gratulujemy sykcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

Małgorzata Starzyk
2016-11-16

Małopolski Konkurs Biologiczny 2016

biologia mini

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów.

Pani Karina Przeczytaj całość
2016-11-15

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego 2016

język francuski mini

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego zakwalifikowało się 9 uczniów z naszego Gimnazjum.
Wiktoria Madej, Szymon Bołd i Antoni Kowalik z klasy 2b
oraz
Julia Janiga, Agata Maciuszek, Aleksandra Szmolke, Alicja Tomczyk, Szymon Frączek i Karol Musiał z klasy 3b
Gratuluję i życzę wytrwałej, owocnej pracy oraz powodzenia w kolejnych zmaganiach, które już 7 grudnia.

Elżbieta Sroka
2016-11-13

Mistrzostwa IDO Hip-Hop, Break dance i Electric Boogie

krajowe mistrzostwa hip hop 2016

W tym roku zawody odbyły się w Józefowie. Nasza szkoła tańca- Wena- odniosła duże sukcesy.
>>RELACJA<<

Karina Skalska-Kwak
2016-11-02

"Szkoła w Radiu"

radio mini

Nasze gimnazjum w tym roku szkolnym uczestniczy w projekcie „Szkoła w Radiu” Jest to inicjatywa Akademii Dziennikarskiej Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży i radia Pryzmat. Każda ze szkół uczestniczących w projekcie raz w miesiącu przygotowuje jedną audycję na tematy związane z życiem placówki lub ważnymi wydarzeniami odbywającymi się na jej terenie. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z pierwszego spotkania w radiu (prezentacje przygotował Kuba Stanek z kl. 2a).
ZOBACZ

2016-10-18

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2016/17

info mini

ZOBACZ

2016-10-18

Słów parę... O samorządzie uczniowskim

samorząd

Karina Skalska-Kwak
2016-10-17

Wyjazd na wymianę Lyon 2016

Lyon 2016 mini

W dniach 4 – 11 października uczniowie z klasy 2B gimnazjum (i jednostki z 2A) odwiedzili Francję w ramach wymiany zagranicznej ze szkołą w pobliżu Lyon - College St Bruno, mieszczącą się w miejscowości Tour du Pin, na przedgórzu Alp. Polscy uczniowie zakwaterowani byli u rodzin swoich francuskich korespondentów, z którymi spędzili weekend, zaś w tygodniu polska i francuska młodzież odbywała wycieczki po malowniczej okolicy, poznając atrakcje regionu i mając okazję do porozumiewania się w języku angielskim oraz osłuchiwania się z językiem francuskim. Polska młodzież miała też sposobność obejrzeć francuską szkołę i dowiedzieć się o tamtejszym szkolnictwie. Natomiast młodzież francuska będzie mogła poznać naszą szkołę, nasze miasto i okolice w ramach swej wizyty w maju.
Zapraszamy do galerii na fotorelację.

Agata K-Kubala
2016-10-12

WYNIKI WYBORÓW DO PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

samorząd

... Samorządna szkoła powinna być jak drużyna sportowa: wygrać można tylko wtedy, gdy grają wszyscy, a nie tylko gwiazdy. (…) W samorządnej szkole nie tylko się błyszczy, nie tylko jest się podziwianym, ale trzeba pracować, i to nie dla siebie, lecz dla innych.
J. Radziewicz

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Karina Skalska-Kwak Przeczytaj całość
2016-10-09

Spotkanie modlitewne