2019-04-17

Miejsce: SP 164 ul. Wysłouchów 28
Zapisy: w sekretariacie szkoły do 24 kwietnia
Koszt organizacyjny: 25 zł/ os
W programie: część warsztatowa, przerwa kawowa, konferencja, obiad.
Nie są konieczne specjalne zdolności taneczne czy wyczucie rytmu, wystarczy otwarte serce i pragnienie wielbienia Boga całym sobą.

Katarzyna Sikorska-Więckowska
2019-04-05

Biegaj z nami

biegaj z nami news

W czasie treningów Drużyny dla Dzieła powstał pomysł dalszego wspólnego biegania. Wiosenny czas zachęca do ruchu, a z innymi zawsze łatwiej się zmotywować.
dzień: środa, godz. 19.30, miejsce: parking od strony gimnazjum, planowany czas trwania: ok. 1 godziny.
Zapraszamy!!!!!!!!!!!!
Zaczynamy od najbliżej środy.

W razie niepogody będziemy korzystali z siłowni szkolnej.

s. Justyna, Urszula, Aleksandra
2019-04-01

Wielki Post 2019

wielki post news 2019

Powoli mija nam Wielki Post, jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu itp., mimo to zapraszam Państwa do wygospodarowania chwili czasu w najbliższy piątek 5 kwietnia o godz. 18.00 w naszej szkolnej kaplicy na chwilę wielkopostnego zatrzymania wraz ze szkolnym rekolekcjonistą ks. Andrzejem Jasnosem.
/Będzie otwarty parking od strony gimnazjum/.

2019-03-28

VIII Salon Wydawców – Edukacja XXI wieku – Jak być twórczym, kreatywnym, innowacyjnym nauczycielem?

8 salon wydawców

W dniu 26 marca 2019 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się konferencja organizowana przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Celem konferencji była m.in. prezentacja innowacyjnych działań realizowanych przez nauczycieli. Nasza szkoła była reprezentowaną przez dwóch nauczycieli:

2019-03-04

Wielki Post

Wielki Post news 19

Od najbliższej środy rozpoczynamy Wielki Post. W tym czasie chcemy towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego drodze, którą podjął dla naszego zbawienia. Niech wyrazem naszej miłości do Jezusa będzie udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. W naszej szkolnej kaplicy Drogę Krzyżową będziemy przeżywali w każdy piątek o godz. 14:00. Dodatkowo, dla kl. I – III, w piątki o godz. 8:25
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MODLITWY

s. Judyta
2019-03-01

MUSICAL CHARYTATYWNY

Heroes musical

14 lutego był w naszej szkole dniem szczególnym nie tylko dlatego, że był to wieczór walentynkowy, ale nade wszystko dlatego, że czerwone SERCE stało się symbolem tego, co dobre, mądre i piękne. W godzinach wieczornych sala teatralna zapełniła się tymi, dla których te wartości i drugi człowiek nie są tylko pusto brzmiącymi słowami.

Elżbieta SrokaUrszula Kozińska, Elżbieta Sroka Przeczytaj całość
2019-02-22

bal karnawałowy news

Elżbieta Sroka
2019-02-14

Nowy system edukacji

nowy system edukacji

W dziale "Strefa Ucznia i Rodzica" dodano informacje nt nowego systemu edukacji.

2019-02-06

MUSICAL CHARYTATYWNY 2019

musical charytatywny 2019 news

W imieniu uczniów koła teatralnego gimnazjum oraz klasy 3B, mamy przyjemność zaprosić Państwa na musical pt.” HEROES”.

Urszula Kozińska i Elżbieta Sroka Przeczytaj całość
2019-02-04

Zawody sportowe - I okres 2018/2019

zawody news

ZOBACZ

Krzysztof Iwaszczyszyn
2019-01-08

ORSZAK TRZECH KRÓLI 2019

Orszak Trzech Króli 2019

6 stycznia, w niedzielne południe, Rynek Główny zaroił się od koronowanych głów, które przyszły złożyć pokłon Dzieciątku i wspólnie z Orszakiem Trzech Króli zaśpiewać kolędy. Tysiące osób w koronach z papieru przeszły za Gwiazdą Betlejemską z różnych stron Krakowa, by połączyć się w uroczysty orszak i podziękować za obecność Boga w historii człowieka.

s. Aneta Przeczytaj całość