2019-02-14

Nowy system edukacji

nowy system edukacji

W dziale "Strefa Ucznia i Rodzica" dodano informacje nt nowego systemu edukacji.

2019-02-06

MUSICAL CHARYTATYWNY 2019

musical charytatywny 2019 news

W imieniu uczniów koła teatralnego gimnazjum oraz klasy 3B, mamy przyjemność zaprosić Państwa na musical pt.” HEROES”.

Urszula Kozińska i Elżbieta Sroka Przeczytaj całość
2019-02-04

Zawody sportowe - I okres 2018/2019

zawody news

ZOBACZ

Krzysztof Iwaszczyszyn
2019-01-08

ORSZAK TRZECH KRÓLI 2019

Orszak Trzech Króli 2019

6 stycznia, w niedzielne południe, Rynek Główny zaroił się od koronowanych głów, które przyszły złożyć pokłon Dzieciątku i wspólnie z Orszakiem Trzech Króli zaśpiewać kolędy. Tysiące osób w koronach z papieru przeszły za Gwiazdą Betlejemską z różnych stron Krakowa, by połączyć się w uroczysty orszak i podziękować za obecność Boga w historii człowieka.

s. Aneta Przeczytaj całość
2018-12-24

„Muzyka Bożego Narodzenia”

Jasełka Nauczycieli 2018 news

JASEŁKA W WYKONANIU NAUCZYCIELI!

s. Aneta Przeczytaj całość
2018-12-19

Razem na Święta

razem na święta news

Nasza szkoła bierze w akcji „Razem na Święta” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy z naszych społeczności szkolnych i lokalnych. Nasi uczniowie wraz z Rodzicami w bardzo różnorodny sposób włączają się w tą akcję. Wspierana jest „Szlachetna paczka”, schronisko św. Brata Alberta, Dom Samotnej Matki, Krakowskie Hospicjum dla Dzieci i wiele innych dzieł.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom! Liczy się każdy dar serca!

2018-12-06

NIEBO O OTWARTE DLA WSZYSTKICH

Matka Boska Montichari
godzina łaski

8 grudnia (sobota)
godz. 12.00-13.00
Niewielu w Polsce słyszało o objawieniach Matki Bożej w Montichiari-Fontanelle, choć przyjęło się już w licznych parafiach nabożeństwo zwane Godziną Łaski.

s. Faustyna Przeczytaj całość
2018-12-04

Konsultacje - 4, 5 grudnia 2018

konsultacje 18 news

s. Faustyna Przeczytaj całość
2018-11-29

Święto Szkoły 2018

święto szkoły 2018 news

„Gdy szukam wspomnień, które trwały ślad pozostawiły we mnie, kiedy podsumowuję godziny, które miały dla mnie znaczenie, odnajduję nieomylnie to, czego żadne bogactwo nie zdołałoby mi zapewnić: nie można kupić przyjaźni człowieka związanego z nami na zawsze doświadczeniami życia.”

Urszula Pytlowana, Urszula Kozińska Przeczytaj całość
2018-11-28

RUSZYŁA XIX EDYCJA GÓRY GROSZA!

góra grosza 2018 news

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w akcji
"Góra Grosza", organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

Samorząd Uczniowski Przeczytaj całość
2018-11-28

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2018

dyskoteka news 18

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza na DYSKOTEKĘ ANDRZEJKOWĄ, która odbędzie się w ten czwartek (29 listopada) w sali teatralnej. Dyskotece będzie towarzyszył szkolny sklepik, w którym można będzie zakupić popcorn oraz soki.
Zapraszamy!!!

Elzbieta Sroka
2018-11-19

Uroczystości odsłonięcia Kamienia Pamięci

kamień pamięci

9 listopada 2018 roku poczet sztandarowy naszej szkoły (Dominika Adamek, Maja Dąbrowska, Bartosz Grzesik oraz Damian Powązka) uczestniczył w uroczystości odsłonięcia Kamienia Pamięci, który powstał setną rocznicę Odzyskania Niepodległości, aby uczcić bezimiennych bohaterów walki o niepodległość Ojczyzny na terenie Podgórza Duchackiego.

Agnieszka Światak-Poraszka Przeczytaj całość