''zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!'' - Gala finałowa
2022-11-16

''zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!'' - Gala finałowa

9 listopada 2022 roku w wyjątkowej scenerii, na głębokości 125 metrów pod ziemią odbyła się uroczysta gala finałowa V edycji konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!” w Kopalni Soli w Wieliczce.

Naszą szkołę reprezentował Antoni Sroka, uczeń klasy 3 b, który piosenką „Szary mundur” wyśpiewał sobie I miejsce w kategorii klas 1 – 4.

A tak o konkursie mówi Antek: „Udział w tym koncercie był dla mnie wielkim przeżyciem. Przed wejściem na sceną okazało się, że na widowni siedzi pani profesor, która uczyła śpiewać moją mamę. Była ona jednym z jurorów konkursu. Bardzo szybko biło mi serce, ale wierzyłem, że wszystko pójdzie dobrze – byłem przecież dobrze przygotowany. No i te nagrody! Super!

Spotkałem tam znajomych, ale nie spotkałem Skarbnika. Mam nadzieję, że mnie słyszał jak śpiewałem”