Wspólnie oszczędzajmy wodę
2023-07-02

Wspólnie oszczędzajmy wodę

Przeprowadzona pod koniec czerwca akcja Wolontariatu pt: "Wspólnie oszczędzajmy wodę" jest świetnym przykładem tego, jak on powinien działać.

Seweryn Baster z klasy 7a, który w tym roku aktywnie uczestniczył w projekcie "Wolontariat jak mięśnie trzeba codziennie trenować" z własnej inicjatywy przygotował propozycję wspólnego działania Szkolnego Koła Wolontariatu i opracował prezentację. Chętni uczniowie z Koła Wolontariatu odwiedzili klasy 1-4 i rozmawiali z młodszymi koleżankami i kolegami o tym, jak drobnymi działaniami możemy mieć wpływ na przyszłość.
Lekcje koleżeńskie cieszyły się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować podobne przedsięwzięcia w przyszłym roku.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję.

Joanna Przybyłowska