''Wolontariat jak mięśnie trzeba codziennie trenować''
2023-01-10

''Wolontariat jak mięśnie trzeba codziennie trenować''

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w projekcie "Wolontariat jak mięśnie trzeba codziennie trenować"

>>Dyplom<<

Projekt obejmował trzy województwa (podkarpackie, małopolskie i mazowieckie) i wzięło w nim udział 56 szkół podstawowych i średnich. W czerwcu uczniowie obecnych klas siódmych i ósmych wzięli udział w warsztatach, a później zaangażowali się w wolontariat osobisty oraz wsparcie i promocję akcji pomocowych zarówno szkolnych, jak i klasowych. W grudniu przedstawiciele klas siódmych i ósmych wzięli udział w "Gali Młodego Wolontariusza" czyli  uroczystym podsumowaniu projekt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez uczniów >>filmu<< promującego działania wolontaryjne podejmowane przez nasza szkołę oraz >>relacji z gali<<.

Joanna Przybyłowska