The Big Challenge Contest 2023
2023-06-05

The Big Challenge Contest 2023

W dniu 19 kwietnia 2023 r. w naszej szkole został przeprowadzony ogólnopolski konkurs z języka angielskiego w formie online ”The Big Challenge”. Uczestniczyło w nim 62 uczniów.

Najwyższy wynik uzyskały:

Gabriela Bujacz z klasy 8a, zajmując 7 miejsce w województwie w kategorii klas ósmych oraz Gabriela Łącki z klasy 4a, która uplasowała się miejscu ósmym w województwie w kategorii obejmującej zarówno uczniów klas czwartych, jak i piątych.

Kolejne miejsca w tej kategorii zajęli: Maksymilian Hajduk i Paweł Hyrczyk z klasy 5a.

W kategorii klas szóstych czołówkę stanowią: Marek Seremet z kl. 6a, Adam Grudziński z kl. 6b oraz Justyna Poznańska z kl. 6a.

W kategorii klas siódmych 13 lokatę w województwie zajęła Hanna Biśta z kl. 7a, a kolejne miejsca Milena Daniel z kl. 7a, Maria Nowak z kl. 7b oraz Anna Baniowska z kl. 7a.

Kolejne wysokie lokaty w kategorii klas ósmych zajęli następujący uczniowie:

Jan Nowosielski, Maja Grzybowska oraz Karol Wilk z klasy 8b.

Dodatkowo, z wszystkich uczestników konkursu, spośród uczniów, którzy odpowiedzieli poprawnie na co najmniej 28 pytań wylosowano i nagrodzono tzw. nagrodą The Boost Aword dwoje uczniów z naszej szkoły:

Iwo Iwaszczyszyna z klasy 5a oraz Karolinę Ganczew z kl. 7b.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Domańska i Agata Kasprowicz-Kubala