SZKOLNY RODZINNY KONKURS "SZOPKA BOŻONARODZENIOWA"
2022-11-22

SZKOLNY RODZINNY KONKURS "SZOPKA BOŻONARODZENIOWA"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1–8 wraz z rodzinami do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu:

Cele konkursu:

• Propagowanie tradycji tworzenia szopek bożonarodzeniowych upamiętniających wydarzenia związane z narodzeniem Pana Jezusa.
  • Rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych, a także twórcze zaangażowanie członków rodziny w realizację projektu.
  • Prezentacja twórczości uczniów i ich rodzin na terenie szkoły. Warunki konkursu:
  • Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie z materiałów niejadalnych przestrzennej pracy plastycznej – SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ,  z wyraźnym uwzględnieniem elementów tradycji Bożego Narodzenia,
  • Format prac – podstawa szopki  musi mieścić się w formatach od A4 do A2,
  • Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie wraz z członkami rodziny, w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 1-3 oraz klasy 4-8,
  • Każdy zespół uczestników (rodzina) może przynieść tylko jedną pracę - podpisaną z tyłu: klasa oraz imiona i nazwiska autorów,
  • Szopki należy złożyć w dniach 15–16 grudnia 2022 r. do s. Amabilis Wnuk lub  p. Doroty Dorynek,
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyeksponowania prac konkursowych na terenie szkoły oraz ich publikacji na stronie internetowej szkoły.
  • Planowane rozstrzygniecie konkursu i wystawa prac - 19 grudnia 2022r,

Rozdanie dyplomów i odbiór prac do domu - 22 grudnia 2022r