SZKOLNY KONKURS BIOLOGICZNY 2022/2023

ZADANIE 3

Prace proszę oddać do 24.02.2023 na papierze A3 >>zestaw pytań<<

ZADANIE 2 (listopad 2022): czeka na Was >>zestaw pytań<<

Prace proszę oddać do 21.12.2022, na papierze A3. W miarę możliwości proszę o zilustrowanie swojej pracy zdjęciami organizmów żyjących w trudnych warunkach.

ZADANIE 1 (październik 2022): czeka na Was >>zestaw pytań<<.

Odpowiedzi na pytania proszę przynieść na kartce z bloku technicznego A3.  Proszę dodać do pracy zdjęcia roślin bądź zwierząt jako ilustrację graficzną tekstu.

Termin zwrotu: 15. 11. 2022 r.

REGULAMIN

• Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie.
  • Konkurs trwa od października 2022 r. do kwietnia 2023 r.
  • Zadania konkursowe są zamieszczane na stronie internetowej szkoły raz w miesiącu. Przy każdym zadaniu określany jest termin i forma zwrotu.
  • Uczeń może wykonać wszystkie lub tylko wybrane zadania konkursowe.
  • Prawidłowo wykonane zadania są nagradzane oceną cząstkową z biologii i przyrody. Ocena jest wpisywana do dziennika, ale uczestnik ma prawo odmówić przyjęcia tej oceny.
  • Prace należy oddawać w wyznaczonym terminie i określonej formie do pani Anny Trzyny.
  • Prowadzący konkurs zastrzegają sobie prawo do eksponowania wybranych prac na szkolnej stronie internetowej lub na gazetce szkolnej.
Anna Trzyna