Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

ŚLUBOWANIE KLASY 1B - ROK SZKOLNY 2022/2023
2022-11-23

ŚLUBOWANIE KLASY 1B - ROK SZKOLNY 2022/2023

21 listopada 2022 roku, w godzinach popołudniowych odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia.

Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Siostrę Dyrektor. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

 

s. Weronika

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły