Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

RODZINNE KOLĘDOWANIE W KLASIE 3B 2023
2023-01-19

RODZINNE KOLĘDOWANIE W KLASIE 3B 2023

16 stycznia w godzinach wieczornych w szkole zgromadzili się Rodzice z Dziećmi z klasy 3b, aby wspólnie pokolędować.

Piękny śpiew i granie, a nade wszystko radość z Narodzin Jezusa  roznosiło się po całej szkole. Prowadzącymi to wspólne spotkanie byli Rodzice, którzy wszystko pięknie przygotowali zarówno od strony artystycznej jak i od strony poczęstunku. Wśród nas dało się odczuć obecność Najświętszej Rodziny, która nas wszystkich (obecnych i nieobecnych) ogarniała swoją opieką.

Dziękuję Wam drodzy Rodzice i drogie Dzieci za wspólne kolędowanie, które na długo zostanie w moim sercu.

 

s. Dorota Urban

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły