Półkolonia letnia 2023

W planach jest:

- dzień sportu
- warsztaty
- dwie wycieczki całodniowe, w tym jedna z przewodnikiem w góry dostosowana do możliwości dzieci /na każdym turnusie inne wycieczkioraz inne atrakcje

Plan półkolonii może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe lub inne nieprzewidziane okoliczności. Opiekunami na półkolonii są nauczyciele naszej szkoły.

Koszt: 600 zł – obejmuje realizacje programu; ubezpieczenie; dwa posiłki – obiad i podwieczorek; drugie śniadanie uczestnicy przynoszą z domu

Zapisy od 27 lutego do 10 marca w sekretariacie – należy złożyć wypełnioną kartę uczestnika, podpisany regulamin oraz wpłacić zaliczkę  200 zł (można też od razu wpłacić całość). Wpłata pozostałej kwoty – do 7 czerwca.

Na każdy z turnusów obowiązują osobne zapisy /należy złożyć dwa osobne komplety dokumentów/.

Regulamin:

Karta kwalifikacyjna:

Dodatkowych informacji udziela s. Justyna Jeż  justynajez@szkolanazaret.pl

tel. 693110911

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy według kolejności złożenia kompletu dokumentów.

s. Justyna Jeż