Pielgrzymka autokarowa kl. 3. do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej
2023-06-23

We wtorek, 20 czerwca 2023 roku, u progu kończącego się roku szkolnego, jakże szczególnego Roku dla uczniów klas trzecich, wyruszyliśmy z klasą 3a i 3b wraz wychowawczyniami klas i opiekunami, w pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Chcieliśmy podziękować Bogu i Maryi za Dar Sakramentu Pokuty i Pojednania i Dar Eucharystii, za ten Rok i wszelkie dary i łaski, których doświadczyliśmy w tym czasie, jak też w całym okresie nauczania wczesnoszkolnego.(kl. 1-3).

W planie Pielgrzymki było uczestnictwo we Mszy św., modlitwa w kaplicy Matki Bożej, spacer po dróżkach kalwaryjskich.

s. Joanna - katechetka