Ogólnopolski Turniej Wiedzy z Biologii 2023
2023-01-23

Ogólnopolski Turniej Wiedzy z Biologii 2023

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy uczniów z klas V-VIII do wzięcia udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy z biologii.

Turniej odbędzie w odrębnych kategoriach: kat. 1 - uczniowie klas V-VI, kat. 2 - uczniowie klas VII-VIII.

Turniej zorganizowany zostanie w formie zdalnej na platformie testowej w dniach 01.03.2023 dla kat. 1 oraz 02.03.2023 dla kategorii 2 w godzinach popołudniowych.

Turniej przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród: smartfony Samsung Galaxy A13, tablety Lenovo Tab n8, opaski Xiaomi Mi Band 7 oraz karty podarunkowe do Empik'u.

Dla szkoły, która zgłosi największą liczbę uczestników czeka nagroda w postaci mikroskopu optycznego.

Opłata za konkurs wynosi 14 zł od osoby.

Chętnych proszę o zgłaszanie się do nauczyciela biologii do 26.01.23

>>Regulamin<<