Noc w szkole kl. 1b
2023-06-23

Noc w szkole kl. 1b

Dzień 16 czerwca – w piątek, był dla uczniów klasy 1b innym niż zawsze. O godz. 18.00 uczniowie z namiotami, śpiworami i piżamami wrócili do szkoły, aby spotkać się wspólnie na „Nocy w szkole ”.

Były to niezapomniane  chwile. Gościliśmy też harcerzy, którzy opowiadali nam o harcerstwie, odpowiadali na nasze pytania, objaśniali strój harcerski, pomagali nam w organizowaniu obozowiska, ale też uczyli różnych piosenek i zabaw. Było wiele atrakcji: klocki lego, pizza, gofry, ale też możliwość przygotowania sobie na śniadanie, zdrowych, pysznych kanapek. Dzięki wspólnej pracy, udało się rozłożyć namioty, podzielić na mniejsze  grupki i zająć miejsce w namiotach. Noc minęła bardzo szybko, gdyż wszyscy byliśmy zmęczeni, dlatego niektórzy pozwolili sobie na trochę dłuższe spanie. Śniadanie, pakowanie się i lody były wspaniałą okazją do radości ze wspólnego bycia razem.

S. Weronika