Mistrzostwa Krakowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2022
2022-10-03

Mistrzostwa Krakowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2022

W czwartek 29 września odbyły się Mistrzostwa Krakowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Po eliminacjach, które odbyły się na zajęciach Wychowania Fizycznego w kategorii dziewcząt szkołę reprezentowały:

7b Maja Salamaga, Karolina Ganczew,

8a Katarzyna Plebańczyk,

8b Maja Przybyszowska, Barbara Chojnacka, Karolina Wójtowicz.

Po emocjonującym finiszu, biegu do utraty tchu i walce o miejsca 4-8 ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w Krakowie pośród 16 startujących szkół.

Jeszcze większy sukces osiągnęli chłopcy zdobywając wicemistrzostwo Krakowa. Po maksymalnej mobilizacji i fenomenalnych biegach, w których każdy poprawił wyniki osiągnięte w szkole ulegli jedynie szkole sportowej o profilu lekkoatletycznym. Obie szkoły będą reprezentowały Kraków w zawodach wojewódzkich. Trzymajcie za nas kciuki w czwartkowe popołudnie. Oto skład:

7b Jakub Czaderski, Mikołaj Łośko,

8a Paweł Gładysz, Jan Męcner,

8b Grzegorz Bąkowski, Bartosz Zapała.

Krzysztof Iwaszczyszyn