Mistrzostwa Krakowa w indywidualnych biegach przełajowych 2023
2023-04-21

Mistrzostwa Krakowa w indywidualnych biegach przełajowych 2023

17 kwietnia w poniedziałek na terenach zielonych wokół Com Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6, odbyły się Mistrzostwa Krakowa w indywidualnych biegach przełajowych. Pierwsi startowali licealiści, a po nich szkoły podstawowe.

Naszą szkołę reprezentowali:

7a - Czaderski Jakub, Ganczew Karolina, Mus Anna.

8a - Gątkiewicz Franciszek, Gładysz Paweł, Męcner Jan, Plebańczyk Katarzyna, Przybyłowska Zofia.

8b- Bąkowski Grzegorz, Chojnacka Barbara, Przybyszowska Maja.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Paweł Gładysz zajmując 2 miejsce !!! w Krakowie w swoim roczniku.

Kasia Plebańczyk zajmując 5 miejsce !!! w Krakowie w swoim roczniku.

W każdym biegu (kategoria wg rocznika i płci) rywalizowało ok. 80 uczestników, pozostali nasi reprezentanci plasowali się na miesjcach 8, 10, 12, 13, 15, 17, czyli w ścisłej czołówce. Brawo !!!

Indywidualne wyniki uplasowały SP 164 na 4 miejscu wśród chłopców (na 37 startujących szkół) na 6 miejscu wśród dziewcząt (na 30 startujących szkół).

W sumie wystartowało około 1,5 uczestników, krótka relacja znalazła się też na stronie >>TV Kraków<<

Wszystkim gratulujemy !!! Ze sportowym pozdrowieniem

Nauczyciele Wychowania Fizycznego