Międzynarodowy Dzień Teatru 2024 - relacja
2024-04-09

Międzynarodowy Dzień Teatru 2024 - relacja

„Pragniemy przedstawić Wam, Drodzy Widzowie, bohaterów, którzy ciągle bawią i są nam bliscy. Pokażemy obrazki z życia osiemnastowiecznej szlachty, pełnej gwałtowności, szlacheckiej buty i temperamentu. Głównych bohaterów "Zemsty" Aleksandra Fredry los skazał na mieszkanie we wspólnym domostwie. Toczą nieustanny spór o mur graniczny. Kieruje nimi sąsiedzka nienawiść, zawziętość i przekora. Pewnego razu Cześnik wpada na pomysł poślubienia Podstoliny, a misję swata powierza Papkinowi…”

Tymi słowy rozpoczęliśmy nasze szkolne świętowanie Międzynarodowego Dnia Teatru. Z tej okazji  uczennice klas siódmych wystawiły spektakl „Zemsta”. Wspięły się na wyżyny artyzmu, w pełnej krasie zaprezentowały ogromne zdolności aktorskie, dostarczając nam przez to przyjemnych teatralnych doznań. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

>>Galeria<<

Urszula Pytlowana