Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Singing Kids 2023!
2023-04-20

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Singing Kids 2023!

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,
Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" organizuje konkurs piosenki anglojęzycznej Singing Kids, który odbędzie się w siedzibie MDK DH przy ul. Reymonta 18 w dniach 29 i 30 maja 2023.

Wiedząc, że mamy w szkole wielu utalentowanych uczniów zainteresowanych śpiewaniem po angielsku, chciałybyśmy zachęcić ich do przygotowania piosenki i zgłoszenia jej do konkursu.

Zgłoszenia (do 10 maja) mogą dokonać rodzice, jeśli chcą towarzyszyć dziecku w dniu przesłuchania. Jeśli nie, uczeń może zgłosić się do pani Wiktorii Smaluch (klasy 1-3) lub pani Agaty Kasprowicz-Kubali (klasy 4-8) i wówczas my dokonamy zgłoszenia uczniów z naszej szkoły, a następnie pod naszą opieką uczniowie udadzą się na przesłuchania. O zgłoszenia do nas prosiłybyśmy do końca kwietnia.

Bliższe informacje można znaleźć na >>stronie MDK DH<<
Fotorelacje z poprzednich edycji można obejrzeć m.in. na stronach:
>>rok 2019<<
>>rok 2021<<