Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Dzielnicowe obchody 104. rocznicy odzyskania niepodległości
2022-11-17

Dzielnicowe obchody 104. rocznicy odzyskania niepodległości

10 listopada odbyły się dzielnicowe obchody 104. rocznicy odzyskania niepodległości.

Uroczystości zostały zorganizowane przez Radę Dzielnicy XI oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego. Mieszkańcy Podgórza Duchackiego oraz zaproszeni goście spotkali się przy Kamieniu Pamięci (róg ul. Malborskiej i ul. Zabawa). Nasza szkoła reprezentowana była przez Poczet sztandarowy (Julia Nowosad, Zofia Solecka oraz Maksymilian Kierznowski). Obchody rozpoczęły się od wspólnego odśpiewania hymnu oraz przemówienia Przewodniczącego Rady Dzielnicy XI pana Kazimierza Bożka. Następnie samorządowcy oraz zaproszeni goście złożyli kwiaty przed Kamieniem Pamięci. Obchody uświetnił Międzyszkolny Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”, który wystąpił z programem pieśni patriotycznych.

Agnieszka Poraszka-Światak

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły