''Człowiek z pasją'' Pani Halina Półtorak
2023-04-26

''Człowiek z pasją'' Pani Halina Półtorak

W ramach innowacji pedagogicznej „Człowiek z pasją”, klasa 3 „a” gościła trenerkę piłki nożnej z Klubu Sportowego Rajsko – Panią Halinę Półtorak. Pani Halina , z wykorzystaniem ciekawych pomocy, poprowadziła trening piłkarski, a następnie zostały rozegrane mecze.

Kontynuacją spotkania była opowieść naszego Gościa o swojej przygodzie z piłką nożną. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Pani Halina grała w reprezentacji Polski. Również istotną rzeczą tej opowieści, było pokazanie tego, że trudne sytuacje można pokonać i odnieść sukces. Dzieci mogły zobaczyć najciekawsze puchary zdobyte przez Panią Halinę w jej karierze piłkarskiej. Również usłyszały, o  piłkarzach, o których Pani Halina chętnie czytała. Na koniec spotkania nasz Gość otrzymał kubek z napisem „Człowiek z pasją”. Bardzo dziękujemy Pani Halinie, że zechciała u nas gościć i podzielić się swoimi doświadczeniami.

Katarzyna Sikorska-Więckowska