Konkursy

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej 2018
2018-12-14

W dniu 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 149 w Krakowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Organizatorem imprezy była SP149 i Rada Dzielnicy XI. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn (chłopcy i dziewczęta). Nasze reprezentacje zajęły 3 miejsce zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Zwycięzcą w obu kategoriach została SP27, natomiast drugie miejsce wśród dziewcząt zajął gospodarz turnieju- SP 149, a wśród chłopców nasz bliski sąsiad- SP 162. Wszyscyuczestnicy turnieju otrzymali nagrody indywidualne ( piłki do siatkówki z plecakiem sportowym), a najlepsi dyplomy i puchary dla szkoły.  Nagrody wręczyli  vice Dyrektor szkoły SP149 p. Bogusław Wróbel oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy XI p. Krzysztof Sułowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.