ZACZAROWANY POCZĄTEK ROKU NA ZACZAROWANYM WZGÓRZU

WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO CZASŁAWIA

„Pośród pól i lasów jest zaczarowane miejsce, jak nie z naszych czasów ...” Miejsce, które zrodziło się z marzeń. Marzeń o koniach, przestrzeni i pięknych widokach.
Ulokowane na kilku hektarach, w otoczeniu łąk i widocznych w oddali pasm górskich Beskidu Wyspowego i pogórza Wielickiego, uczy ciszy, pokory i szacunku dla świata natury.
To miejsce, w którym kury znoszą szczęśliwe jajka, a dynie są znane w całej Małopolsce. W „wiejskim mini-zoo” na młodszych i starszych czekają ciekawskie kozy oraz króliki, owce i świnki. Wszystkie zwierzaki są żądne pieszczot i karmienia.
Nasz pobyt został bardzo dobra zorganizowany – grupa miłych i profesjonalnych animatorów, atrakcje podzielone na odpowiednio długie dla poszczególnych grup odcinki czasu pozwoliły każdemu z dzieci doświadczyć radości i nauczyć czegoś nowego. Dzieci, wędrowały ścieżką przyrodniczą, rywalizowały w grze terenowej i zawodach, w których głównym bohaterem był ziemniak. Mogły również samodzielnie przygotować frytki, aby potem z apetytem je zjeść. Potem uczestniczyły w przejażdżkach konnych.

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły