Zwrot podręczników do biblioteki - czerwiec 2020
2020-06-01

Zwrot podręczników do biblioteki - czerwiec 2020

Informacja biblioteki szkolnej!

Drodzy uczniowie, rodzice, opiekunowie.

W związku z zaistniałą sytuacją proszę dopilnować, aby książki pożyczone w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej zostały zwrócone w następujących terminach:

1. Książki niebędące podręcznikami (lektury, powieści, opowiadania, bajki, komiksy itd.) wypożyczone przez uczniów klas 1-8 powinny być zwrócone do poniedziałku 8 czerwca w holu głównym naszej szkoły.
    Informacji o zaległych książkach udzielają wychowawcy i bibliotekarz Piotr Figura (kontakt przez dziennik elektroniczny i mail piotrfigura@szkolanazaret.pl).
  2. Informacja dot. zwracania podręczników:
    Podręczniki będą przyjmowane przez bibliotekarza w godz. 9:00 - 13:00 przy bocznym wejściu do szkoły, od strony parkingu (wejście dawnego gimnazjum),
    w następującym porządku:
  • podręczniki uczniów klas 1-4 będą przyjmowane m 8, 9 i 10 czerwca,
  • podręczniki uczniów z klas 5-6 będą przyjmowane 15 i 19 czerwca,
  • podręczniki uczniów z klas 7-8 będą przyjmowane 22, 23, 24, 25 i 26 czerwca.

Wszelkie pytania i informacje o zagubionych lub zniszczonych podręcznikach proszę kierować do bibliotekarza Piotra Figury (kontakt przez dziennik elektroniczny i mail piotrfigura@szkolanazaret.pl).

Piotr Figura