Zbiory obcojęzyczne w szkolnej bibliotece online
2017-02-19

Zbiory obcojęzyczne w szkolnej bibliotece online

Drodzy uczniowie,
20 lutego rusza innowacja pedagogiczna pt: Zbiory obcojęzyczne w szkolnej bibliotece online

W ramach innowacji chcemy was gorąco zachęcić do częstego korzystania z biblioteki szkolnej i czytania literatury obcojęzycznej. Zależy nam na stworzeniu bazy recenzji książek od uczniów dla uczniów. W tym celu wszystkie zainteresowane osoby po przeczytaniu książki w języku obcym mogą przesłać jej recenzję do nauczyciela (angielskiego, niemieckiego lub francuskiego).

>>>Karta recenzji książki<<<

Za każdą przesłaną recenzję spełniającą podane na karcie recenzji kryteria uczeń otrzymuje dodatkową ocenę z przedmiotu. Dla najaktywniejszych osób przewidziane są nagrody.

Recenzje przyjmujemy wyłącznie w formie elektronicznej w terminie 20.02.2017 do 31.05.2017.

Wasze prace zostaną opublikowane na stronie biblioteki szkolnej. Wszystkich uczniów, którzy chcieliby włączyć się we współtworzenie strony biblioteki prosimy o kontakt z panem Marcinem Proszkiewiczem.

Zapraszamy

Zespół w składzie: Agata Kasprowicz-Kubala, Agnieszka Kwiecińska , Marcin Proszkiewicz,Joanna Przybyłowska, Elżbieta Sroka, Paulina Ziółko.

Joanna Przybyłowska