Zbiórka książek dla szkoły w Chotczy - podziękowania
2022-04-12

Zbiórka książek dla szkoły w Chotczy - podziękowania

Z całego serca dziękuję wszystkim za włączenie się w akcję zbierania książek dla biblioteki szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Walk Partyzanckich w Chotczy, w woj. Mazowieckim.

Przez dwa tygodnie (1-14 marca) złożyliście w holu kilkaset książek, w bardzo dobrym stanie, bardzo często były to serie wydawnicze, a nawet książki z autografami! Wszystkie te dary zapakowałem do 13 pudeł. Książki przejechały ponad 240 km, aby dotrzeć do swojego nowego domu. Szkoła w Chotczy to właściwie trzy placówki (oddział przedszkolny, 8 klasowa Szkoła Podstawowa w Chotczy i Szkoła Filialna w Tymienicy), do których uczęszcza około 200 dzieci. Książki będą służyć im wszystkim!

Na ręce całej społeczności szkolnej SP 164 przekazuję wyrazy wdzięczności od p. Pauliny Łukasik, bibliotekarki, a przede wszystkim od uczniów szkoły.

Jest jeszcze jedna osoba, o której należy wspomnieć. Pomysłodawczynią tej akcji była pani Agnieszka Kwiecińska, była bibliotekarka naszej szkoły. To ona podsunęła mi pomysł zbiórki.

Dziękuję Pani Agnieszko!

Bibliotekarz Piotr Figura