Zamawianie pizzy po angielsku
2024-01-23

Zamawianie pizzy po angielsku

Klasa 5a uczestniczyła w lekcji ćwicząc umiejętności porozumiewania się w języku angielskim w kontekście codziennych sytuacji jakim jest zamawianie pizzy. Po przećwiczeniu poznanych konstrukcji językowych, zwrotów i poznanego słownictwa lokalna pizzeria dostarczyła wspaniałą pizzę.

Lekcja przebiegła sprawnie i zgodnie z planem. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i wykazali się dobrą znajomością słownictwa związanego z jedzeniem. Zadania praktyczne pozwoliły uczniom utrwalić wiedzę i umiejętności w zakresie zamawiania pizzy po angielsku.Lekcja przebiegła sprawnie i zgodnie z planem. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i wykazali się dobrą znajomością słownictwa związanego z jedzeniem. Zadania praktyczne pozwoliły uczniom utrwalić wiedzę i umiejętności w zakresie zamawiania pizzy po angielsku.

Magdalena Domańska i Marzena Pacek