Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

XI TYDZIEŃ WYCHOWANIA
2021-09-08

XI TYDZIEŃ WYCHOWANIA

“W BLASKU OJCOSTWA”
12.09-18.09.21 r.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, 

Zgodnie z tradycją Naszej szkoły również w tym roku chcemy włączyć się w inicjatywy XI Tygodnia Wychowania w naszej Ojczyźnie.

W obecnym roku szkolnym hasło przewodnie brzmi “W blasku Ojcostwa”. Jest to temat ważny i nawiązujący do ogłoszonego przez Papieża Franciszka Roku  św. Józefa.

Bardzo zachęcamy do zapoznania się materiałami i przygotowanymi przez organizatorów rozważaniami na każdy dzień.  Będziemy mogli zanurzyć się w refleksję i modlitwę nad tematami:  Dar męstwa – nie szukaj lepszego życia, Dar pobożności – ucz się czułości od Boga, Dar rozumu – odkryj logikę Bożego działania,  Dar mądrości – zobacz świat oczyma Boga, Dar rady – podejmuj decyzje w jedności z Bogiem, Dar bojaźni Bożej – kochaj Boga z całego serca, Dar umiejętności – zobacz Boga pośród wydarzeń Twego życia.

Niech te refleksje pomogą nam w lepszym zrozumieniu siebie i naszych najbliższych w rodzinie.

>>materiały<<

 

Olga R-Rogalska

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły