Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Wyprawka szkolna 2015 - dofinansowanie do zakupu podręczników
2015-08-27

Wyprawka szkolna 2015 - dofinansowanie do zakupu podręczników

Szanowni Rodzice! W bieżącym roku szkolnym 2015/2016 o dofinansowanie do zakupu podręczników mogą ubiegać się rodzice tylko uczniów klas III Szkoły Podstawowej.

W tym roku szkolnym brak jest możliwości dofinansowania cyt. „ (…) ćwiczeń, atlasów, słowników itp. wydawnictw. W przypadku uczniów klasy III szkoły podstawowej dopuszcza się refundację zestawu podręczników oferowanych w tzw. Box-ach, w których brak jest możliwości ustalenia ceny na poszczególne pozycje wydawnicze." Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi dokumentami.

Dokumenty

Monika Książkiewicz

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły