Wyniki konkursu „Mistrz Pięknego Czytania” 2018
2018-04-17

Wyniki konkursu „Mistrz Pięknego Czytania” 2018

W poniedziałek 16 kwietnia odbył się konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”. Uczniowie rywalizowali na poziomach klas. Do konkursu przystąpiło 30 osób (z każdej klasy po 5).

Uczniowie klas pierwszych czytali fragment książki Grzegorza Kasdepke pt. "Potworak i inne ko(s)miczne opowieści", klasy drugie czytały na głos fragment książki Astrid Lindgren pt. "Dzieci z ulicy Awanturników", a trzecioklasiści czytali utwór Piotra Wojciechowskiego pt. "Błękitna tajemnica".

Wyniki konkursu zostały wywieszone w holu szkoły. Można zapoznać się z nimi również >>>TUTAJ<<<

Jury w składzie:

Sylwia Babiak - logopeda, Monika Książkiewicz - pedagog, Piotr Figura - bibliotekarz, serdecznie dziękuje wszystkim uczniom za udział i gratuluje zwycięzcom. Nagrody - oczywiście książkowe - zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Piotr Figura