WYNIKI KONKURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO: 'UNDERSTAND' i 'FOX' 2018
2018-05-14

WYNIKI KONKURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO: 'UNDERSTAND' i 'FOX' 2018

Poznaliśmy już wyniki dwóch ogólnopolskich konkursów języka angielskiego: UNDERSTAND, który sprawdzał rozumienie ze słuchu, ale też dość szczegółowo wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych, oraz FOX, który pełen był zadań nieoczywistych i wymagał przeczytania lektury w języku angielskim.

Gratuluję wszystkim uczestnikom Foxa ich samozaparcia by poświęcić czas (częściowo czas ferii) na to czytanie, zaś dziewczynom z 6a i Ewie Chabałowskiej z 2B gratuluję świetnych wyników.

Słowa uznania za ogólną erudycję należą się uczestnikom Understand, w szczególności zaś tym najlepszym w województwie: Piotrowi Kachelowi z 7a i Jakubowi Marcowi z 3A. Kuba Marzec zajął 3 miejsce w kraju! (wyniki)

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów oraz radości z ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności językowych.

Agata Kasprowicz-Kubala

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły