Wyniki konkursów języka angielskiego 2020
2020-06-24

Wyniki konkursów języka angielskiego 2020

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu online

The Big Challenge 2020

Maria Szul (6b) - zajęła I miejsce w województwie i IX w kraju i tym samym zdobyła 1 wojewódzką nagrodę (1st Regional Prize) na poziomie klas szóstych i otrzymuje Narodowy Dyplom Honorowy (a First Class National Honours diploma).

Michał Sałakowski (6a) zajął II miejsce w województwie i XIII w kraju na poziomie klas szóstych.

Piotr Malik (7b) zajął III miejsce w województwie i XXX w kraju na poziomie klas siódmych.

Zuzanna Załazińska (8a) i Nicole Jączek (8a) zajęły III miejsce ex aequo w województwie i XVII w kraju na poziomie klas ósmych.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 4b - Jakub Kurowski, który zajął I miejsce w szkole z pośród uczniów klas czwartych i piątych.

Antoni Wyrwiński (6b), wygrał the Boost Award na poziomie klas szóstych, z pośród uczniów, którzy odpowiedzieli poprawnie na co najmniej 28 pytań.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, a szczególnie naszej laureatce, Marii Szul!

W ogólnopolskim konkursie Języka Angielskiego

English High Flier

dyplomy uznania za bardzo dobry wynik (powyżej 80%) otrzymały:

Maria Zemła 8a

Nicole Jączek 8a

Julia Gąsiorowska 8a

dyplomy uznania za dobry wynik (co najmniej 75%) otrzymali:

Karol Wilk 5b

Kotowicz Alicja 5b

Michał Zapiór 8a

Anna Brańka-Borja 8a

Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów w języku angielskim!

Z życzeniami dalszych sukcesów

Nauczyciele języka angielskiego