Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019
2019-09-10

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

18 września 2019 odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Chętni uczniowie z klas 4 - 8 zabierają karty poparcia z pokoju nauczycielskiego dawnego gimnazjum, rozpoczynają zbieranie podpisów i uzupełnione karty oddają do dnia 12.09.2019 swojemu wychowawcy.

Wychowawca klasy zatwierdza wybór maksymalnie trzech kandydatów. Po uzyskaniu zgody wychowawcy uczeń rozpoczyna kampanię wyborczą.

Regulamin kampanii wyborczej:

• Kampania wyborcza będzie trwać od 13 do 17 września
  • Plakat wyborczy w formacie A3 uczeń oddaje do pokoju nauczycielskiego dawnego   gimnazjum.
  • Niedozwolone jest samowolne wieszanie plakatów na korytarzach
  • Kandydat może nagrać "spot wyborczy" trwający do 60 sekund, w którym przedstawia swoje propozycje, link do filmu przesyła z konta szkolnego Panu Marcinowi Proszkiewiczowi (adm@szkolanazaret.pl)
  • Dozwolone są trzy formy prowadzenia kampanii: plakat, spot wyborczy, rozmowa z innymi uczniami. Nie rozdajemy cukierków, ani żadnych innych rzeczy!
  • Szanujemy pracę innych, nie niszcząc plakatów.

Joanna Przybyłowska, Elżbieta Sroka