VIII Salon Wydawców – Edukacja XXI wieku – Jak być twórczym, kreatywnym, innowacyjnym nauczycielem?
2019-03-28

W dniu 26 marca 2019 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się konferencja organizowana przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Celem konferencji była m.in. prezentacja innowacyjnych działań realizowanych przez nauczycieli. Nasza szkoła była reprezentowaną przez dwóch nauczycieli:

mgr Joannę Przybyłowską - nauczyciela j. niemieckiego oraz mgr Katarzynę Sikorską-Więckowską -nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej. Obie Panie przygotowały specjalne postery, które były prezentowane na konferencji:

Deutsch interaktiv - krok po kroku - Media na lekcjach języka niemieckiego

Z lekturą za pan brat- aktywne formy zapoznawania uczniów klasy drugiej z treścią lektur

W konferencji jako uczestnicy brała także udział liczna grupa nauczycieli z naszej szkoły.

Cieszymy się i gratulujemy ogromnie naszym innowacyjnym Nauczycielom!!!