Uwaga ważne wydarzenie!
2018-10-15

Uwaga ważne wydarzenie!

Misja EnChristo - katolicy w służbie ewangelizacji, odnowy życia i jedności chrześcijan.
23 -25 października 2018 r. 19:00-21:00

WIECZORY Z BOGIEM IZRAELA

"Czyja jest Ziemia?"

• Rządy
  • Narody
  • Granice
  • Imigracje
    • w biblijnej perspektywie
  • Kraków
    Sala teatralna Szkoły Podstawowej nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej

ul. M.B. Wysłouchów 28

wejście od strony gimnazjum

Jesteśmy wdzięczni Bogu za Izrael, w którym znajdują się korzenie naszej wiary. Za sprawą Izraela, którego sobie wybrał, Izrael uświadamia upadłym narodom, że jest Jeden Bóg.
    Bóg objawił siebie jakim jest i jakie są Jego zamiary względem człowieka. Oznajmił człowiekowi jakie są Jego standardy, którymi chce abyśmy żyli, Jemu się podobali. Aby w mocy Ducha na nowo mogła powracać obecność i chwała Boża pośród Ludu Bożego.

Zapraszamy na cykl spotkań z Danielem - głęboko wierzącym w Jezusa Żydem, aby na nowo uświadomił nam objawione przez Boga standardy w kwestiach, którymi dzisiaj żyjemy. Pomoże nam to na nowo odnaleźć się pośród zawirowań współczesnego świata.

Rejestracja (formularz poniżej) daje gwarancję dobrych miejsc na sali poza kolejnością zgłaszania się.
    Koszt rejestracji 10 zł (44 1020 2892 0000 5102 0626 9791)
    Na wydarzeniu zbierana będzie kolekta na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia.

Ps. Spotkania te stanowią ciąg dalszy cyklu podejmującego kwestie istotne w życiu publicznym: małżeństwa i rozwodu, sądów i sprawiedliwości oraz pieniędzy i podatków.

>>>FORMULARZ<<<