Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Udział uczniów naszej szkoły w konkursie piosenki ekologicznej pt. ''Uchylmy Ziemi nieba''
2022-05-18

Udział uczniów naszej szkoły w konkursie piosenki ekologicznej pt. ''Uchylmy Ziemi nieba''

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu piosenki
„Uchylmy Ziemi nieba” w kategorii dzieci ze szkół podstawowych klas IV- VIII.

Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Drwinka, MDK im. K.I. Gałczyńskiego oraz MLZPiT „Krakowiak” i skierowany  był do dzieci ze szkół i przedszkoli z terenu Dzielnicy XI i XII Miasta Krakowa. Warunkiem udziału w konkursie było przygotowanie  piosenki w formie audio video w podanej tematyce . W dniu 11 maja przedstawiciele klasy 5a wraz z s. wicedyrektor Justyną Jeż wzięli udział w spotkaniu laureatów i rozdaniu nagród.
Zapraszamy do obejrzenia filmu

Joanna Dywan

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły