Każdy w życiu ma co najmniej jeden Everest!
2023-09-18

Każdy w życiu ma co najmniej jeden Everest!

W tym roku przygotowania grona pedagogicznego do nowego roku szkolnego miały nietypowy charakter. Odbyliśmy kilka podróży i wspinaczkę na bardzo wysokie szczyty świata. Wszystko w ramach spotkania z Piotrem Śliwińskim, podróżnikiem, himalaistą i zdobywcą Mount Everestu.

„RAZEM W DRODZE NA SZCZYT”-tak brzmiał tytuł naszej rady pedagogicznej. Grono pedagogiczne nie wiedziało wcześniej o tym, jaka będzie formuła spotkania i z KIM …było ogromne zaskoczenie.

Trzeba przyznać, że z zapartym tchem i co raz większą CISZĄ słuchaliśmy wszyscy opowieści o trudach, zmaganiach i wyborach, nieraz bardzo trudnych . Gdzieś tam z pewnością w nauczycielskich umysłach pojawiały się konkretne sytuacje, uczniowie, może Rodzice będący nie lada wyzwaniem pedagogicznym. Każdy z nas jest przecież w drodze, wyrusza, pokonuje trudności-i właśnie o tym było to spotkanie.

Zmotywowani do wędrówki Nauczyciele