Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Spotkanie autorskie on-line z Justyną Bednarek
2021-03-15

Spotkanie autorskie on-line z Justyną Bednarek

W piątek 12 marca uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w pierwszym spotkaniu autorskim on-line w historii naszej szkoły.

Gościem naszej szkoły była jedna z najbardziej znanych pisarek dla dzieci – Justyna Bednarek. Autorka „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek” opowiedziała nam szczegółowo w jakich okolicznościach została pisarką, ile trwało pisanie jej debiutu, dlaczego powstały kolejne części „skarpetek” i skąd wzięły się pomysły dla powstania innych książek. Okazuje się, że Pani Justyna Bednarek bardzo często opisuje prawdziwe sytuacje i autentyczne osoby.

Spotkanie trwało 1,5 godziny, uczniowie mieli możliwość zadawania pytań i dzielenia się swoimi wrażeniami z lektury.

 

Informuję, że w środę 28 kwietnia 2021 pani Justyna Bednarek przyjedzie do naszej szkoły. Wtedy też uczniowie klas 1-3 będą mogli zdobyć autograf pisarki. Nie będzie możliwości zakupu książek na miejscu!

Piotr Figura

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły