Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Spotkania autorskie z Justyną Bednarek w naszej bibliotece
2021-05-13

Spotkania autorskie z Justyną Bednarek w naszej bibliotece

We wtorek 11 maja jedna z najbardziej cenionych pisarek dla dzieci odwiedziła naszą szkołę, spotkała się z uczniami klas trzecich i podpisała książki dla uczniów klas pierwszych i drugich.

Pani Justyna jest osobą bardzo pogodną, sympatyczną i potrafiącą zaciekawić każdego swoimi opowieściami. Naszym uczniom zdradziła w jaki sposób została pisarką, opowiedziała też dlaczego to akurat skarpetki zostały bohaterkami jej książek, a także jak to się stało, że w niespełna 6 lat wydała prawie 50 książek!

Nasi uczniowie zrobili na p. Justynie ogromne wrażenie. Na pożegnanie powiedziała mi: Wielka to dla mnie radość spotkać się z dziećmi tak oczytanymi, żywo reagującymi i ciekawymi tego, co chcę im powiedzieć. Radość jest tym większa, że to moje pierwsze spotkanie „twarzą w twarz” od kilku miesięcy. Cieszę się, że trafiłam do Waszej szkoły.

>>Zapraszamy do galerii<<

Piotr Figura

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły