1 września 2015 -rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Sióstr Nazaretanek
2015-08-27

1 września 2015 -rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Sióstr Nazaretanek

Harmonogram na dzień rozpoczęcia Roku Szkolnego

• Godz. 8.30 – uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej – krótkie spotkanie na sali teatralnej, spotkanie w klasach z wychowawcami, wyjście na Mszę Świętą
  • Godz.9.00 – uczniowie gimnazjum - krótkie spotkanie na sali teatralnej, spotkanie w klasach z wychowawcami, wyjście na Mszę Świętą
  • Godz. 10.00 –Msza święta /Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Kraków Kurdwanów /na Górce ul. Witosa 9/
Po Mszy świętej spotkanie na sali teatralnej –uczniowie kl.1-3 szkoły podstawowej /wejście do sali teatralnej jest możliwe przez szkołę podstawową lub przez gimnazjum/ Obowiązują stroje galowe! Bardzo prosimy o nieparkowanie samochodów przed wejściem do szkoły podstawowej! Będzie otwarty parking przy gimnazjum. Prosimy również o przemyślenie miejsca zaparkowania samochodu ,tak aby do Kościoła udać się na piechotę.