RODZINNE KOLĘDOWANIE – KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
2019-02-07

RODZINNE KOLĘDOWANIE – KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Wyjątkowy i ciepły czas Świąt Bożego Narodzenia stał się dla nas inspiracją do stworzenia równie ciepłego i niepowtarzalnego RODZINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK, podczas którego Rodziny uczniów naszej szkoły prezentowały najpopularniejsze polskie kolędy i pastorałki.

"Rodzinne Kolędowanie" to nowa inicjatywa, łącząca w sobie tradycyjny zwyczaj kolędowania z własnymi, czasem niesamowitymi aranżacjami znanych pieśni. W ramach Konkursu Kolęd
i Pastorałek zaprezentowało się dziesięć Rodzin, w większym tzn. pełnym  lub zmniejszonym składzie.

I miejsce  - Rodzina Ani i Stasia Ozgów

II miejsce - Rodzina Benia Chojnackiego

III miejsce - Rodzina Klaudii Koniecznej

Rodzina Antka Wyrwińskiego

Wyróżnienia: Rodzina Zosi i Gosi Soleckich, Rodzina Idy Powązki, Rodzina Zosi i Oli Przybyłowskich, Rodzina Weroniki Kaliszczak, Rodzina Justynki Poznańskiej, Rodzina Kuby i Małgosi Więckowskich.

Program konkursu oparty był na tradycyjnych kolędach polskich. Całości dopełniły najpiękniejsze utwory świąteczne. Ekscytująca mieszanka łącząca w sobie brzmienie tradycyjnej muzyki ludowej, z klasycznym brzmieniem przeniosła słuchaczy oraz jury w najpiękniejsze regiony muzycznego świata kolęd, pełnego radości i muzycznych uniesień,
a ponad wszystko w świąteczny radosny nastrój.

Zapraszamy do >>galerii<<
s. Aneta