Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Projekt ROZMAWIASZ-POMAGASZ
2020-10-27

Projekt ROZMAWIASZ-POMAGASZ

W tym roku nasza szkoła włącza się w międzynarodowy projekt...

Projekt ROZMAWIASZ-POMAGASZ realizowany w ramach działalności GoodNetwork

12 października uczniowie naszej szkoły, pod opieką nauczycieli, mogli doskonalić swoje umiejętności językowe (angielskiego i francuskiego) poprzez spotkanie online z przydzielonym nam przez organizację partnerem - przedstawicielką organizacji prowadzonej przez Siostry Sercanki w Syrii.

Uczniowie klas trzecich przywitali ją piosenką w języku angielskim, zaś czwartoklasiści zaprezentowali piosenkę "Bonjour , bonjour!" poznaną w ramach koła  języka francuskiego. Uczniowie klas 7 i 8 opowiedzieli krótko o Polsce, a także o naszej szkole.  Była to również okazja do konwersacji oraz budowania poczucia satysfakcji u dzieci z praktycznego zastosowania zdobywanej w szkole wiedzy.

Wiktoria Smaluch i Elżbieta Sroka

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły