POWITANIE WIOSNY, BY KAŻDY BYŁ RADOSNY!
2024-03-18

POWITANIE WIOSNY, BY KAŻDY BYŁ RADOSNY!

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do pomysłowego, kolorowego i radosnego powitania zbliżającej się wiosny.

20 marca przychodzimy do szkoły z >>SZALONĄ FRYZURĄ<<. Kręcimy, malujemy, ozdabiamy i żelujemy nasze fryzury. Za zgodą S.Dyrektor, kto przyłączy się do zabawy NIE BĘDZIE pytany. Szalona fryzura NIE ZWALNIA z pisania sprawdzianów czy kartkówek.

21 marca to pierwszy Dzień Wiosny oraz Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.Na znak solidarności i tolerancji osób z Zespołem Downa, zachęcamy do założenia w tym dniu >>KOLOROWYCH SKARPETEK<< nie do pary.

22 marca organizowany jest >>DZIEŃ NA OPAK!<< Przychodzimy do szkoły bez mundurka, a swoją stylizację zakładamy na lewą stronę:). Za zgodą S.Dyrektor-do wspólnej zabawy Was zapraszamy, kto się przyłączy NIE BĘDZIE pytany! Udział w dniu na opak NIE ZWALNIA z pisania sprawdzianów czy kartkówek.

Prosimy każdą klasę o zrobienie kilku szalonych i wesołych zdjęć. Fotografie należy przesłać na maila:

elzbietasroka@szkolanazaret.pl
kingawlezien@szkolanazaret.pl

Życzymy kreatywności, odwagi i dobrej zabawy!

SU z opiekunami